Chcete si u nás objednat?

Vyzrálé hovězí maso Aberdeen Angus budeme nabízet 25.11.2022. Vepřové maso z Přeštíka bude k dostání v novém roce 2023.

V současnosti si u nás na e-shopu můžete objednat všechny dostupné produkty a vyzvednout si je přímo na naší farmě. Rozvoz a rozesílání masa a dalších produktů poskytujeme pouze po dohodě (v případě objednávky za cenu převyšující částku 5000,- Kč je doprava do vzdálenosti 20km zdarma.) Platby přijímáme pouze v hotovosti při převzetí objednávky. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Váš nákup.

Samotný nákup je možné provést přímo přes náš e-shop odesláním objednávky. Ceny za naše masné výrobky jsou pouze orientační, udávaná cena je za kilogram masa. Maso připravujeme v balíčcích o různých hmotnostech v závislosti na velikosti poraženého zvířete. O přesné konečné ceně a hmotnosti objednávky vás budeme informovat při přípravě vaší objednávky. Díky tomuto způsobu prodeje můžeme zaručit prémiovou kvalitu našich produktů. V případě dotazů nás kontaktujte.

Kde probíhá převzetí objednávky?

Na naší farmě

Farma Ekobeef doporučuje

Oblíbené produkty

Ochutnejte naše prémiové maso a další produkty. Celý náš chov a výroba jsou přizpůsobeny maximální možné péči o zvířata. Farma Ekobeef nabízí kuřecí maso, vejce a mnoho dalších výrobků.